Инвестиционна златна монета 50 куруша Ататюрк 22K/916‰ RG11674




437.00 € (854.70 лв.)
Последно обновена цена: преди 10
- Тип: Златни монети
- Материал: Злато 22K/916‰
- Подходящ за: Инвестиционно злато
- Тегло: 3.50 гр
- Ширина: ~1.2 мм (може да варира леко според годината) / см
- Диаметър: 22мм / см
🟡 Технически характеристики:
Държава: Турция
Монетен двор: Частни лицензирани ателиета (контролирани от Darphane, Истанбул)
Година: 2006 г.
Тегло: 3.50 г
Проба: 917/1000 (22 карата)
Чисто злато: 3.21 г
Диаметър: ~22 мм
Дебелина: ~1.3 мм
Ръб: Зъбчат
Номинал: 50 куруша
Валута: Турска лира (условно, не в обръщение)
Опаковка: Без оригинална капсула, с халка
Окачване: С халка – фабрична или добавена за носене като медальон
Инвестиционна златна монета 50 куруша Ататюрк
Съвременна емисия със силна инвестиционна стойност
Инвестиционна златна монета 50 куруша Ататюрк – една от най-популярните златни монети от Турция, известна още като Yarim Altın. Тя е изработена от 22-каратово злато и е предпочитана както за дългосрочни инвестиции, така и като ценен подарък за сватби и традиционни церемонии.
Тази емисия е съвременна версия на стара турска монета, която съчетава културна символика и финансова сигурност. Освободена от ДДС, тя е призната сред инвеститорите като надежден актив с висока ликвидност и достъпна стойност.
💛 Защо да изберете тази златна монета?
✔ Проба 917/1000 – високо качество
✔ Освободена от ДДС
✔ Призната и търсена международно
✔ Съчетава традиция и инвестиция
✔ Лесна за съхранение и препродажба
За да съхраните стойността ѝ, пазете монетата в твърда капсула или сейф. Подходяща е за диверсифициране на портфейли и комбиниране с други турски емисии.
Добавете тази класическа форма на инвестиционно злато към своята колекция. Тя е предпочитан актив при изкупуване на стари монети на добри цени, а с опция за злато на изплащане с TBI Bank става още по-достъпна.
✅ Разгледай още златни монети или златни кюлчета:
- Виж всички златни монети
- Прегледай още предложения за инвестиция в златни кюлчета
- Направи преглед на цялата категория инвестиционно злато
- Възползвай се от опцията злато на изплащане с TBI Bank.
- Прочети защо е важно да се инвестира в златни монети и кюлчета
✨Пожелаваме Ви приятно пазаруване в нашия онлайн магазин за златни бижута „Ролекс Голд & Златна Линия„.✨
Още от нашия свят в социалните мрежи:
Всички бижута са придружени със сертификат за качество и се предлагат в стилна подаръчна опаковка, създадена да впечатли.
Доставката на нашите бижута се извършва чрез куриерска фирма Еконт в рамките на един работен ден – до офис или до Ваш адрес, а за клиенти от Европейския Съюз осигуряваме сигурна и надеждна доставка чрез DHL. Всяко закупено бижу може да бъде върнато в рамките на 14 дни след покупката. Преди това трябва да се свържете с нас на посочените контакти.
ВАЖНО!!!
Клиентът има право да върне продукт, закупен онлайн, в 14-дневен срок от получаването му, съгласно чл. 50–55 от Закона за защита на потребителите (ЗЗП).
✔ Чл. 50 ЗЗП – Потребителят има право да се откаже от договора от разстояние без да посочва причина в 14-дневен срок от получаване на стоката.
✔ Чл. 52 ЗЗП – При упражняване правото на отказ, потребителят е длъжен да върне стоката в запазен търговски вид.
✔ Чл. 55, ал. 4 ЗЗП – Търговецът може да удържи сума, съответстваща на намалената стойност на стоката, ако тя е била използвана, повредена или опаковката ѝ е нарушена.
Нашите условия:
✔ Стоката трябва да бъде върната в цялостен вид, със запазена оригинална опаковка и етикети.
✔ При премахнат етикет или нарушена опаковка, стоката се счита за нарушена. В този случай се удържа 10% от стойността на продукта за възстановяване на търговския му вид.
✔ При явни следи от употреба или повреда, които правят изделието негодно за повторна продажба, търговецът има право:
✔ да откаже връщането, или
✔ да изкупи стоката като благороден метал по пазарната стойност на златото към момента на връщането.
Поръчайте и по телефон
+359 884 948 404Доставка с Еконт
в цялата странаВръщане
14 дни право на връщанеСертификат и опаковка
Подбрани златни бижута с гаранцияЗлатни монети – инвестиционно злато с проба от 900‰ до 999,9‰








Златни монети Инвестиционна златна монета 50 куруша Ататюрк 22K/916‰ RG11674
437.00 €
854.70 лв.
- Код: 11674
- Тегло: 7.98 гр







